BIOTERAPII

FORUM BIOTERAPII

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  Conectare  

Distribuiți | 

Suplimente naturiste pentru impotenta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
titelsa

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 22/04/2014

MesajSubiect: Suplimente naturiste pentru impotenta   Mar Apr 22, 2014 3:11 am

Ce suplimente naturale ati folosit pentru a va imbunatati functia sexuala?

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
pavelk

Data de inscriere : 15/05/2014

MesajSubiect: Tratament impotenta cu Vigrax   Joi Mai 15, 2014 4:41 am

Pentru tratarea disfunctiei erectile eu folosesc un supliment pe baza de plante ce se numeste Vigrax. Produsul e facut in intregime din plante, pana acum nu mi-a provocat nici un fel de efecte secundare. Partea faina e ca performantele mele sexuale s-au imbunatatit destul de mult.
Pe internet exista foarte multe produse, dar din pacate foarte multe dintre acestea au in componenta ingredienti de natura chimica, chiar daca nu le trec pe eticheta!

Sus In jos
adris

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 05/06/2014

MesajSubiect: Tratament impotenta Vigrax   Joi Iun 05, 2014 2:27 am

Eu am folosit acest supliment pentru a imi imbunatati erectia si am avut rezultate multumitoare. E adevarat ca rezultatele nu au aparut in intervalul care era mentionat pe site, dar bine ca organismul meu a reactionat pozitiv. Cand am inceput cura mi-a fost putin teama ca nu va merge pe metabolismul meu si ca imi va produce efecte secundare, dar dupa 2 saptamani de cura mi-am schimbat parerea. Produsul chiar m-a ajutat si a functionat foarte bine!

Sus In jos
sorinache

Data de inscriere : 27/06/2014

MesajSubiect: Tratament impotenta   Vin Iun 27, 2014 2:22 am

Pentru imbunatatirea vietii sexuale foarte multi oameni folosesc suplimente naturiste din cauza faptului ca nu provoaca efecte secundare. Produsele pe baza de plante sunt recomandate deoarece reusesc sa vindece treptat problemele de natura erectila!
Sus In jos
adris

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 05/06/2014

MesajSubiect: Vigrax   Mier Aug 27, 2014 4:16 am

Conteaza si metabolismul persoanei respective. Atunci cand iei suplimente, rezultatele vor fi diferite de la persoana la persoana. Sunt si alti factori externi precum: stilul de viata, nivelul de stres, chestii psihologice care pot sa influenteze rezultatul!

Sus In jos
mindeas

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 18/07/2014

MesajSubiect: Re: Suplimente naturiste pentru impotenta   Mar Iun 13, 2017 12:40 am

Cum ar trebui sa am stilul de viata ca sa rezist mai mult in timpul unui act sexual? Ceva concret as vrea cu program alimentar, exercitii, ceva trucuri.....

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Suplimente naturiste pentru impotenta   

Sus In jos

Suplimente naturiste pentru impotenta
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La Multi Ani, Marian! (sot Adri)
» LA MULTI ANI DRAGA NOASTRA CLARA