BIOTERAPII

FORUM BIOTERAPII

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  Conectare  

Distribuiți | 

Climax Control pentru tratamentul ejacularii precoce

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
cornelpodar

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 25/03/2014

MesajSubiect: Climax Control pentru tratamentul ejacularii precoce   Mar Mar 25, 2014 6:25 am

Ati folosit acest supliment pentru a va imbunatati viata sexuala?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
peleaio

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/05/2014

MesajSubiect: Climax Control   Lun Mai 26, 2014 2:55 am

Eu am inceput zilele astea sa fac un tratament cu acest supliment, dar pana acum nu vad cine stie ce schimbari. O sa fac tratamentul pana la capat si o sa vad apoi ce se intampla. Ma gandesc ca daca o sa urmez intocmai regulile asa cum sunt ele afisate pe site, rezultatele vor fi unele bune. Mi-am schimbat si dieta alimentara, incerc sa nu ma mai stresez atat de mult si m-am gandit sa ma apuc si de ceva consilieri psihologice. Trebuie ca si aceste lucruri ajuta destul de mult si poate ca in felul asta o sa reusesc sa ma tratez de fenomenul de ejaculare precoce, fara sa fiu nevoit sa suport efecte adverse sau diverse neplaceri!

Sus In jos
marcel01

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 09/04/2014

MesajSubiect: Re: Climax Control pentru tratamentul ejacularii precoce   Joi Noi 13, 2014 2:40 am

Am vazut si eu pareri pozitive despre produsul asta, dar nu stiu cat de eficient poate sa fie. Problema e ca trebuie identificata mai intai cauza si vindecata. Daca se vindeca cauza afectiunea nu prea are cum sa mai progreseze!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Climax Control pentru tratamentul ejacularii precoce   

Sus In jos

Climax Control pentru tratamentul ejacularii precoce
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» La Multi Ani, Marian! (sot Adri)
» LA MULTI ANI DRAGA NOASTRA CLARA