BIOTERAPII

FORUM BIOTERAPII

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  Conectare  

Distribuiți | 

Tratament acnee cu Derminax

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
andra16

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 17/03/2014

MesajSubiect: Tratament acnee cu Derminax   Lun Mar 17, 2014 5:23 am

Ati folosit acest supliment naturist pentru a scapa de cosuri?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
danacom

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 01/04/2014

MesajSubiect: Tratament acnee   Mar Apr 01, 2014 4:54 am

Un supliment care poate ajuta foarte mult la tratamentul acneei este  Derminax. Eu am facut o cura cu acest supliment  timp de cca 3 luni de zile. Am luat produsul de pe derminax.ro la sfatul unui bun prieten care a scapat si el de acnee folosindu-l!
Sus In jos
titinela09

Data de inscriere : 23/04/2014

MesajSubiect: Re: Tratament acnee cu Derminax   Mier Apr 23, 2014 3:20 am

Dana in cat timp ai reusit sa obtii rezultate cu suplimentul asta? Eu am acnee de ceva vreme si as dori si eu sa incerc sa scap intr-un fel de ea. Pana acum cred ca am testat foarte multe unguente si creme, dar rezultatele au fost destul de mici. Am incercat chiar si diverse leacuri babesti, dar in zadar. Cred ca o sa incerc o cura de o luna e zile cu Derminax macar din curiozitate.
Sus In jos
danacom

Data de inscriere : 01/04/2014

MesajSubiect: Tratament acnee   Mar Mai 27, 2014 4:24 am

Buna ziua!

La mine primele rezultate au aparut la 2 saptamani de la inceperea tratamentului. Acneea incepand cu acea data a inceput sa dispara si asta e un lucru superfain!

Sus In jos
ioana30

Data de inscriere : 11/06/2014

MesajSubiect: Derminax   Mier Iun 11, 2014 3:17 am

Indiferent de suplimnetul care se utilizeaza pentru a scapa de acnee e obligatoriu sa se aleaga un produs care nu genereaza efecte secundare. Din aceasta cauza atunci cand cauti un supliment e nevoie sa intrebi foarte multe lucruri despre el inainte de a-l cumpara pentru a nu te alege cu un produs care iti face mai mult rau!

Sus In jos
oanad

Data de inscriere : 30/06/2014

MesajSubiect: Tratament acnee cu Derminax   Lun Iun 30, 2014 3:20 am

Si eu am folosit suplimentele Derminax, dar la mine nu si-au facut atat de bine efectul. Ma asteptam sa imi rezolv problema cu acneea intr-un timp destul de scurt dar din pacate nu a fost deloc asa!
Sper sa gasesc pana la urma o metoda care sa ma ajute sa scap in totalitate de acnee. Ma chinuiesc cosurile de ceva vreme si sper din tot sufletul sa ma tratez de acnee!

Sus In jos
margaritta

Data de inscriere : 14/07/2014

MesajSubiect: Derminax   Lun Iul 14, 2014 5:31 am

Nu stiu cat de eficient este produsul asta, dar cert este ca m-as baga sa incerc sa fac o cura cu produsul asta! Din ce vad pe net sunt o gramada de persoane care lauda produsul asta pe net si asta imi da mie speranta ca o sa reusesc sa scap de cosurile care le am pe ten. Cele mai multe cosuri sunt localizate la mine in zona fetei si asta e un lucru megaenervant pentru mine deoarece ma dor destul de mult!

Sus In jos
magdaco

Data de inscriere : 14/04/2014

MesajSubiect: Tratament acnee Derminax   Joi Sept 11, 2014 3:06 am

Am vazut si eu pe forumuri pareri pozitive despre produsul asta. M-ar bate si pe mine gandul sa fac o cura cu ele.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tratament acnee cu Derminax   

Sus In jos

Tratament acnee cu Derminax
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BIOTERAPII :: DISCUTII GENERALE-
Mergi direct la: