BIOTERAPII

FORUM BIOTERAPII

AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  Conectare  

Distribuiți | 

Pastile de slabit Thermacuts

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ancam

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 02/10/2013

MesajSubiect: Pastile de slabit Thermacuts   Mier Oct 02, 2013 12:57 am

A folosit careva suplimentele Thermacuts pentru a slabi? Din cate am citit pe internet e un produs destul de eficient!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
catalina00

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 17/10/2013

MesajSubiect: Pastile de slabit   Joi Oct 17, 2013 5:27 am

Produsul asta e destul de eficient, dar trebue sa mai ajuti si tu procesul de slabire. Nu e dejuns doar sa iei niste buline si pe urma sa te astepti sa slabesti. Foarte multe persoane care iau pastile de slabit fac greseala sa se cantareasca in fiecare zi. Asta nu poate sa faca altceva decat sa accelereze supararea in cazul in care produsul nu functioneaza. Procesul de slabire poate fi accelerat prin efectuarea unor exercitii zilnice dar si prin scoaterea din alimentatie a unor alimente care contin grasimi sau carbohidrati!
Sus In jos
magdacostescu

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 11/11/2013

MesajSubiect: Thermacuts   Lun Noi 11, 2013 1:01 am

Pai pe sit-ul lor (buythermacuts.ro) scrie ca nu e nevoie sa faci exercitii sau sa tii dieta si tot o sa slabesti. Cica asta e principala calitate a acestor suplimente! O sa ma mai documentez si eu despre produsul asta si poate o sa ma aleg cu o cutie:)
Sus In jos
catalina00

Data de inscriere : 17/10/2013

MesajSubiect: Pastile de slabit   Mar Dec 17, 2013 12:29 am

Exercitiile fizice si miscarea zilnica pot ajuta destul de mult. Daca toate astea se fac in combinatie cu un tratament cu un supliment eficient cu siguranta rezultatele vor aparea! Nu trebuie sa renunti, dar nici nu trebuie sa pleci cu idei preconcepute gen:"nu am cum sa slabesc" sau "metoda aia de slabire sigur nu functioneaza".
O zi frumoasa!
Sus In jos
magdacostescu

MesajSubiect: Pastile de slabit Thermacuts   Lun Feb 10, 2014 3:12 am

Am cumparat pana la urma suplimentul Thermacuts si vad ca pana acum intra destul de bine. Am terminat aproape o cutie si pana acum sunt multumita de rezultate. Daca o sa continui in ritmul asta probabil ca voi slabi ceva. Chiar imi doresc sa slabesc deoarece faptul ca am kilograme in plus imi afecteaza starea de sanatate!
Sus In jos
dragomir23

Data de inscriere : 12/03/2014

MesajSubiect: Pastile de slabit Thermacuts   Mier Mar 12, 2014 2:20 am

Si eu am facut cura cu suplimentele Thermacuts timp de 2 luni si am reusit sa dau jos cca 6 kg. Nu stiu daca e mult sau putin. Majoritatea apropiatilor imi spun ca am slabit foarte mult dar eu nu stiu ce sa zic. Cred ca puteam sa slabesc si mai mult daca intensificam sedintele de exercitii fizice. Pana la urma cel mai important e sa faci un progres fie el cat de mic in directia spre care vrei sa te indrepti!
Sus In jos
sorinta

Data de inscriere : 24/03/2014

MesajSubiect: Pastile de slabit Thermacuts   Lun Mar 24, 2014 12:46 am

Buna ziua!

Nu stiu ce sa zic despre aceste suplimente pentru slabit. Eu le-am luat pe durata unei luni de zile si nu prea am slabit de la ele. Ma asteptam sa arda grasimile rapid, dar vad ca m-am inselat. Adevarul e ca nu am facut exercitii si nu am tinut dieta in timpul curei cu Thermacuts, dar nu cred ca are vreo legatura acest lucru.

O zi frumoasa!
Sus In jos
magdacostescu

MesajSubiect: Re: Pastile de slabit Thermacuts   Joi Apr 17, 2014 12:44 am

Sorinta pe mine m-au ajutat suplimentele astea sa slabesc destul de mult. Probabil ca functioneaza si ele diferit pe fiecare metabolism, nu stiu ce sa zic. Sau poate ca nu ai facut exercitii fizice sustinute. Sunt o gramada de factori care pot ajuta procesul de slabire!

Sus In jos
sorinta

Data de inscriere : 24/03/2014

MesajSubiect: Pastile de slabit   Mier Mai 21, 2014 12:10 am

Pana la urma toate suplimentele functioneaza diferit in functie de metabolismul fiecarei persoane in parte. Partea pozitiva e ca suplimentele nu genereaza efecte secundare sau dependenta. Probabil ca si Thermacuts functioneaza la fel. Pe langa consumul de suplimente e recomandat si sa faci exercitii fizice, sa tii o dieta echilibrata si sa ai o atitudine pozitiva fata de lucruri. De cele mai multe ori si stresul e un factor care actioneaza destul de nasol asupra organismului!

Sus In jos
romicas

Data de inscriere : 01/07/2014

MesajSubiect: Thermacuts   Mar Iul 01, 2014 3:20 am

Nu e cine stie ce Thermacutsul asta. Eu l-am luat pe durata unei luni de zile si am slabit doar 4 kg. Ma asteptam la rezultate mult mai bune. Sunt dezamagita!
Sus In jos
marciana

Data de inscriere : 17/07/2014

MesajSubiect: Pastile de slabit Acaiberry900   Joi Iul 17, 2014 4:21 am

Eu am slabit abia dupa ce am urmat un program sustinut de exercitii fizice, dupa ce am tinut o dieta echilibrata si dupa ce am facut o cura cu suplimentul Acaiberry900. Suplimentul asta m-a ajutat atat la dtoxifierea organismului cat si la slabit.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pastile de slabit Thermacuts   

Sus In jos

Pastile de slabit Thermacuts
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
BIOTERAPII :: DISCUTII GENERALE-
Mergi direct la: